Yumuşatma Sistemleri

TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

✅Tandem Softening Systems• Maksimum 200 m³ / h Kapasite
✅Tam Otomatik Çalışma
✅Etkin Yumuşatma
✅Düşük Enerji Tüketimi
✅ Kaliteli Reçine
✅ Ekonomik Sistem Maliyeti
✅Minimum Bakım

TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

Yumuşatma: Sudaki kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sebep olduğu sertliğin, katyonik reçine kullanılarak sudan alınması işlemidir.

RE SERİSİ su yumuşatma cihazları iyon değişimi prensibine göre çalışmakta olup, sudaki sertliği oluşturan Ca ve Mg iyonlarını gideren ve kesintisiz yumuşak su sağlayan komple ünitelerdir.

RE SERİSİ su yumuşatma cihazları işletmelerin ihtiyacı olan yumuşak suyu sağlamak için; ekonomik, kaliteli ve kolay çözümler sunacak şekilde dizayn edilmiştir.

RE SİSTEM SEÇİMİ

Doğru sistem seçimi için dikkat edilmesi gereken parametreler; cihazın tam otomatik olması, kesintisiz yumuşak su sağlaması, ekonomik işletme maliyeti, az yer kaplaması, rejenerasyon yapabilmesi, maksimum sertlik giderimi, korozyon ve yüksek basınca dayanıklı olması, kontrol sisteminin istenildiğinde bilgisayar sistemine bağlanabilmesi.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

RE SERİSİ tam otomatik tandem sistemler 2 adet tanktan oluşmaktadır. Tankların biri yedekte beklerken; diğer tank yumuşatma işlemini gerçekleştirir. Tank içerisinde bulunan Na bazlı reçine Ca ve Mg iyonlarını tutmaktadır. Reçine doyduğunda yani iyon değiştirme kapasitesi dolduğunda sistem otomatik olarak rejenerasyona başlamakta ve rejenerat olarak kullanılan tuz ile (NaCl) kendini yıkamaktadır. Yıkama işlemi sonucunda yumuşatıcı içinde bloke edilmiş olan Ca ve Mg iyonları tuzun klorürü ile birleşerek drenaj hattından atıksu olarak dışarıya atılmaktadır. Sistemde “SERVİS”, “REJENERASYON” ve “DURULAMA” otomatik olarak ve kesintisiz su sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

OTOMATİK YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

✅ Maksimum 50 m³ / saat Kapasite
✅ Tam Otomatik Çalışma
✅ Etkin Yumuşatma
✅ Düşük Enerji Tüketimi
✅ Kaliteli Reçine
✅ Ekonomik Sistem Maliyeti
✅ Minimum Bakım

OTOMATİK YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

Yumuşatma : Sudaki kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sebep olduğu sertliğin, katyonik reçine kullanılarak sudan alınması işlemidir.

RE YS SERİSİ su yumuşatma cihazları işletmelerin ihtiyacı olan yumuşak suyu sağlamak için; ekonomik, kaliteli ve kolay çözümler sunacak şekilde dizayn edilmiştir.

IDEAL SİSTEM SEÇİMİ

Doğru sistem seçimi için dikkat edilmesi gereken parametreler; cihazın tam otomatik olması, yumuşak su sağlaması, ekonomik işletme maliyeti, az yer kaplaması, sağlıklı rejenerasyon yapabilmesi, maksimum sertlik giderimi, korozyon ve yüksek basınca dayanıklı olması, kontrol sisteminin istenildiğinde bilgisayar sistemine bağlanabilmesi.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

RE SERİSİ tam otomatik yumuşatma sistemleri tek tanktan oluşmaktadır. Tank içerisinde bulunan Na bazlı reçine Ca ve Mg iyonlarını tutmaktadır. Reçine doyduğunda yani iyon değiştirme kapasitesi dolduğunda sistem otomatik olarak rejenerasyona başlamakta ve rejenerat olarak kullanılan tuz (NaCl) ile kendini yıkamaktadır.Yıkama işlemi sonucunda yumuşatıcı içinde bloke edilmiş olan Ca ve Mg iyonları tuzun klorürü ile birleşerek drenaj hattında atıksu olarak dışarıya atılmaktadır. Sistemde “SERVİS”, “REJENERASYON” ve “DURULAMA” otomatik olarak yapılır. “REJENERASYON” ve “DURULAMA” sürecinde sistem yumuşak su üretmez.

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Ultraviyole Sistemleri

       Ultraviole lambaları yaydıkları mor ötesi ışınlar yoluile her türlü suda bulunabilecek mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz duruma getirirler.Paslanmaz çelik bir ışın odası içersinde bulunan UV lambaları ayrıca bir quartz

  • Apre Kimyasalları

    SİLİKON  YUMUŞATICILAR NOTRASIL NK-100: Her türlü tekstile özel apre efektleri vermek için kullanılan silikon mikro emülsiyon yumuşatıcı, tüy alma ve fırçalama yardımcısıdır.NOTRASIL NK-500: Her türlü tekstile özel apre efektleri vermek için

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?