Boya Baskı Kimyasalları

DİSPERGATÖRLER

NOTRADIS PES: Poliester, poliester karışımları ve asetatlarının dispers boyar maddelerle boyanmasında kullanılan köpürmeyen bi dispersiyon ajanı.

NOTRADIS PES POWDER: Poliester, poliester karışımları ve asetatlarının dispers boyar maddelerle boyanmasında kullanılan toz form dispersiyon maddesi.

NOTRADIS SG CONC: Polyester iplik boyama için sıvı formda bir dispersiyon maddesi, boyanın homojen bir şekilde çözülmesini ve elyafa çekiminde homojenlik sağlar.

EGALİZATÖRLER

NOTRAGAL PES CONC: Poliesterin dispers boyar maddelerle HT koşullarında boyanması için yüksek konsantrasyonlu ve verimli dispersiyon özellikli egaliz maddesi.

NOTRAGAL PES: Polyesterin dispers boyar maddelerle HT koşullarında boyanması için yüksek verimli dispersiyon özellikli egaliz maddesi.

NOTRAGAL CELL: Çektirme boyama makinelerinde reaktif boyalarla boyanmış selülozik ipliklerin ve kumaşların düzgünlüğünü ve görünümünü iyileştiren bir egalizatördür.

NOTRAGAL PA CONC: Poliamid ve yün elyafların asit ve metal kompleks boyalarla çektirme metoduna göre boyamasında kullanılan konsantre egalize malzemesidir.

NOTRAGAL PA: Poliamid ve yün liflerinin asit ve metal kompleks boyalarla çektirme boyamasında kullanılan egaliz maddesi.

NOTRAGAL PAF: Poliamid için bir anyonik egalize maddesi, poliamid elyafın boya bölgelerine bir afiniteye sahiptir. Asit ve metal kompleks boyalarla boyama sırasında bare problemlerinin üstesinden gelir.

NOTRAGAL ACR: Akrilik ve karışım elyafların katyonik(bazik) boyarmaddelerle boyanması için bir egaliz ve raterder malzemesidir.

FİKSATÖRLER

NOTRAFIX FF CONC: Selülozik elyafların reaktif boyalarla boyanmasının ıslak haslık özelliklerini geliştirmek için kullanılan, formadehit içermeyen konsantre boya fiksatörüdür.

NOTRAFIX FF: Selülozik elyafların reaktif boyalarla boyanmasında kullanılan, boyanın yaş haslık özelliklerini iyileştiren, formaldehit içermeyen boya fiksatörüdür.

NOTRAFIX FA-70: Reaktif boyalarla selülozik lifler üzerinde boyamanın yaş haslık özelliklerini iyileştirmek için geliştirilmiş düşük formaldehid içeren boya fiksatörüdü.

NOTRAFIX DBF: Selülozik lifler üzerine reaktif ve direkt boyarmaddeler ile yapılan boyamada ve baskıların yıkama, temas haslıklarını iyileştirmek için kullanılan lif afiniteli fikse maddesidir.

KIRIK ÖNLEYİCİ MADDELER

NOTRALUB POL: Kumaş boyama makinelerinde hassas sentetik kumaşların boyanması sırasında oluşan kıvrım ve kırık problemlerinin üstesinden gelmek için geliştirilmiş özel bir polimerik kırık önleyici üründür.

NOTRALUB OBC: Kumaş boyama makinelerinde kayma önleyici ve kırık önleyici olarak işlev gören yağ bazlı bir kırık önleyicidir.

ASİT TAMPONLARI & ASİT DONÖRLERİ

NOTRABUFFER ECO CONC: Asitlendirme, tamponlama, kompleks oluşturma ve dispersiyon özelliklerine sahip konsantre bir organik pH düzenleyici.

NOTRABUFFER ECO: Asitleme, tamponlama, kompleks oluşturma ve dispersiyon özelliklerine sahip organik bir pH düzenleyicidir.

NOTRACID VSA CONC: Poliamid ve yünün boyama işlemi sırasında ısıtıldığında asitlik oluşturan bir asit.

YIKAMA SABUNLARI

NOTRAWAS PYS CONC: Selülozik kumaşların boyanmasından reaktif boya hidrolizatının veya sabitlenmemiş boyanın uzaklaştırılması için kullanılan konsantre yıkama maddesi.

NOTRAWAS PYS: Selülozik kumaşların boyanmasından reaktif boya hidrolizatının veya sabitlenmemiş boyanın uzaklaştırılması için kullanılan evrensel yıkama maddesi

NOTRAT DUAL: Polyester/pamuk, polyester/yün ve polyester/poliamid karışımlarının boyanması için özel yıkama ve haslık geliştirici.

İNDİRGEYİCİ YIKAYICI ÜRÜNLER

REDUCTOR RC: Polyester ve polyester karışımlarının dispers boyalar ile yapılan boyamaların asidik pH değerlerinde yapılan indirgen yıkamaya uygun, toz formda indirgeyici ajandır.

REDUCTOR TDU: Polyester ve polyester karışımları üzerine dispers boyalar ile yapılan boyamaların bazik pH değerlerinde indirgen yıkamasına uygun, toz formda indirgeyici ajandır.

REDUCTOR RC LIQ: Polyester ve polyester karışımları üzerine dispers boyalar ile yapılan boyamaların asidik pH değerlerinde redüksiyon temizliğine uygun, sıvı formda indirgeyici ajandır.

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Endüstriyel Temizlik Kimyasalları

    Buhar Kazanı Temizlik KimyasallarıActive 405 : Buhar kazanı kireç ve korozyon temizleyici ürünActive 410 : Buhar kazanı alt yüzeyinde çamur ve birikinti temizleyici ürün Soğutma Kulesi Temizlik KimyasallarıActive 550 : Soğutma

  • Yumuşatma Sistemleri

    TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ✅Tandem Softening Systems• Maksimum 200 m³ / h Kapasite✅Tam Otomatik Çalışma✅Etkin Yumuşatma✅Düşük Enerji Tüketimi✅ Kaliteli Reçine✅ Ekonomik Sistem Maliyeti✅Minimum BakımTANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİYumuşatma: Sudaki kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sebep olduğu sertliğin,

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?