Apre Kimyasalları

SİLİKON  YUMUŞATICILAR

 NOTRASIL NK-100: Her türlü tekstile özel apre efektleri vermek için kullanılan silikon mikro emülsiyon yumuşatıcı, tüy alma ve fırçalama yardımcısıdır.

NOTRASIL NK-500: Her türlü tekstile özel apre efektleri vermek için kullanılan yüksek konsantrasyonlu silikon mikro emülsiyon yumuşatıcı, tüy alma ve fırçalama yardımcısıdır.

NOTRASIL NT-47: Amino modifiyeli silikon makro emülsiyondur, her türlü elyafa çok yumuşak, dökümlü ve elastik bir tuşe kazandırır.

NOTRASIL NT-100: Konsantre amino-fonksiyonel silikon makro emülsiyondur, her türlü elyafa çok yumuşak, dökümlü ve elastik bir tuşe kazandırır.      

NOTRASIL AQUA N-30: İşlem görmüş tekstillere mükemmel bir “silikon” tutum kazandıran, su ile her oranda seyrelebilen  konsantre hidrofilik silikon emülsiyonu.

NOTRASIL AQUA N-15: İşlem görmüş tekstillere mükemmel bir “silikon” tutum kazandıran,    su ile her oranda karışabilen hidrofilik silikon emülsiyonu.

NOTRASIL PN CONC: Konsantre çok bileşenli kopolimer, blok modifiye silikon yumuşatıcı, esas olarak polyester ve polyester karışımları için uygundur.

NOTRASIL PN: Esas olarak polyester ve polyester karışımları için uygun, çok bileşenli bir kopolim­ er blok modifiye silikon yumuşatıcıdır.

 

 YUMUŞATICILAR       

NOTRASOFT N:Selülozik ve sentetik kumaşlar ve bunların karışımları için kullanılan payet formun­ dande noniyonik yumuşatıcıdır. Sararma yapmaz ve kumaşa yumuşak ve dolgun bir tuşe kazandırır.

NOTRASOFT N LIQ.:Selülozik ve sentetik kumaşlar ve bunların karışımları için kullanılan sıvı formda noniyonik yumuşatıcıdır. Sararma yapmaz ve kumaşa yumuşak ve dolgun bir dokunuş kazandırır.

NOTRASOFT K:Her türlü elyaf, iplik, kumaş ve giysiyi yumuşatmak için kullanılan payet formunda katyonik bir yumuşatıcıdır. Yüksek yüzey düzgünlüğü ile yumuşak bir tuşe sağlar.

NOTRASOFT K LIQ: Her türlü elyaf, iplik, kumaş ve giysinin yumuşatılmasındakullanılan sıvı katyon­ ik yumuşatıcıdır. Yüksek yüzey düzgünlüğü ile yumuşak bir tuşe sağlar.

NOTRASOFT PE CONC: İplik avivaj maddesi, dikiş kolaylığı ve yumuşatıcı olarak kullanılan kon­ santre noniyonik polietilen emülsiyonudur.

NOTRASOFT PE: İplik avivaj maddesi, dikiş kolaylığı ve yumuşatıcı olarak kullanılan noniyonik polietilen emülsiyonudur.

 ANTİSTATİK  MADDELER

NOTRASTAT AKT CONC: Her tür sentetik elyafların ve bunların karışımlarında statik elektiriklenmeyi önlemek amacı ile kullanılan yüksek konsantrasyonlu anyonik antistatik malzemedir.

NOTRASTAT AKT: Her tür sentetik elyafların ve bunların karışımlarında statik elektiriklenmeyi önlemek amacı ile kullanılan anyonik antistatik malzemedir.

NOTRAFINISH COMFORT S: Sentetik kumaşlar, özellikle polyester elyaf ve bunların doğal elyaflarla karışımlarına kalıcı hidrofilite , yumuşaklık ve anti-statik özellik kazandıran bir apre malzemesidir.

 KENAR KOLA

NOTRAKOL KLC: Her tür elyaftan örme kumaşların baskı ve terbiye işlemleri sırasında kenar kıvrılmasını önlemek için kullanılan özel bir terbiye maddesidir.

TÜYLENME ÖNLEYİCİ

 NOTRAFINISH APA: Çok yumuşak ve elastik bir film oluşturan ve işlem görmüş kumaşların aşınma direncini artırmak ve tüylenmesini önlemek  için kullanılan bir apre malzemesidir.

SU VE YAĞ İTİCİLER

 NOTRAPEL WRY CONC: Polyester, poliamid, akrilik, yün ve selülozik elyaf ve bunların karışımlarına kalıcı su ve yağ iticilik veren yüksek konsantre  apre malzemesidir.

NOTRAPEL WRY: Polyester, poliamid, akrilik, yün ve selülozik elyaf ve bunların karışımlarına kalıcı su ve yağ iticilik veren apre malzemesidir.

ALEV GECİKTİRİCİLER

NOTRAFLAM CO: Doğal elyaflar ve bunların sentetik elyaflarla olan karışımlarına kalıcı alev gecik­ tirici özellik kazandıran organik fosfor bileşiğidir.

NOTRAFLAM PES CONC: Organa-fosfor türevi bazlı, yıkamaya dayanıklı bir alev geciktiricidir, işlem görmüş kumaşın tutumu ve görünümü üzerine  hiçbir olumsuz etki yoktur.

 

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Kum Filtresi&Aktif Karbon Filtre

        Kum Filtresi✅Maksimum 35 m³ / Kapasite✅Tam Otomatik Çalışma✅Etkin Filtrasyon✅ Düşük Enerji Tüketimi✅ Kaliteli ve Ekonomik Filtrasyon Malzemesi✅Ekonomik Filtrasyon ✅Malzemesi✅Minimum BakımFİLTRASYON SİSTEMLERİRE KF serisi tam olarak otomatik tortu ve aktif katbon filtreleri:

  • Ultraviyole Sistemleri

       Ultraviole lambaları yaydıkları mor ötesi ışınlar yoluile her türlü suda bulunabilecek mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz duruma getirirler.Paslanmaz çelik bir ışın odası içersinde bulunan UV lambaları ayrıca bir quartz

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?