R.O. Sistemleri Ve Ekipmanları

 

 

 

Yüksek konsantrasyonda kimyasal tuzlara sahip suların %98 oranında Membran Teknolojisi ile arıtılarak saf suya yakın, düşük konsantrasyonda su elde edilmiştir. RO metodunda; sentetik yarı geçirgen membranlar kullanılarak suda bulunan iyonlar ve istenmeyen maddeler tutularak, suyun iletkenliği düşürülür. Membranları korumak ve ömrünü arttırmak için gerektiğinde belirlenen miktarda kimyasal dozlanır. RO sistemi işletmesi kolay, ekonomik, uzun ömürlü ve yüksek verimli olmasından dolayı son yıllarda en çok tercih edilen arıtma sistemidir.
REOZ SERİSİ RO sistemleri 1 m³/gün kapasiteye ekonomik çözümler sunmaktadır. Sistemin optimum düzeyde çalışabilmesi için ham suyun içerdiği çözünmüş madde miktarı 1000 ppm’i aşmamalıdır.

KULLANIM ALANLARI

✅ Domestik ve Endüstriyel kullanım
✅ İçme Suyu Hazırlama Tesisleri
✅ Hemodiyaliz Sistemleri
✅Buz Fabrikaları
✅ Laboratuvarlar
✅Elektronik Endüstrisi
✅ İçme Suyu Tesisleri
✅ Deiyonizasyon Sistemleri Öncesi
✅Plastik Sanayi
✅ İlaç Sanayi

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Yumuşatma Sistemleri

    TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ✅Tandem Softening Systems• Maksimum 200 m³ / h Kapasite✅Tam Otomatik Çalışma✅Etkin Yumuşatma✅Düşük Enerji Tüketimi✅ Kaliteli Reçine✅ Ekonomik Sistem Maliyeti✅Minimum BakımTANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİYumuşatma: Sudaki kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sebep olduğu sertliğin,

  • Kum Filtresi&Aktif Karbon Filtre

        Kum Filtresi✅Maksimum 35 m³ / Kapasite✅Tam Otomatik Çalışma✅Etkin Filtrasyon✅ Düşük Enerji Tüketimi✅ Kaliteli ve Ekonomik Filtrasyon Malzemesi✅Ekonomik Filtrasyon ✅Malzemesi✅Minimum BakımFİLTRASYON SİSTEMLERİRE KF serisi tam olarak otomatik tortu ve aktif katbon filtreleri:

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?