R.O. Sistemleri Ve Ekipmanları

 

 

 

Yüksek konsantrasyonda kimyasal tuzlara sahip suların %98 oranında Membran Teknolojisi ile arıtılarak saf suya yakın, düşük konsantrasyonda su elde edilmiştir. RO metodunda; sentetik yarı geçirgen membranlar kullanılarak suda bulunan iyonlar ve istenmeyen maddeler tutularak, suyun iletkenliği düşürülür. Membranları korumak ve ömrünü arttırmak için gerektiğinde belirlenen miktarda kimyasal dozlanır. RO sistemi işletmesi kolay, ekonomik, uzun ömürlü ve yüksek verimli olmasından dolayı son yıllarda en çok tercih edilen arıtma sistemidir.
REOZ SERİSİ RO sistemleri 1 m³/gün kapasiteye ekonomik çözümler sunmaktadır. Sistemin optimum düzeyde çalışabilmesi için ham suyun içerdiği çözünmüş madde miktarı 1000 ppm’i aşmamalıdır.

KULLANIM ALANLARI

✅ Domestik ve Endüstriyel kullanım
✅ İçme Suyu Hazırlama Tesisleri
✅ Hemodiyaliz Sistemleri
✅Buz Fabrikaları
✅ Laboratuvarlar
✅Elektronik Endüstrisi
✅ İçme Suyu Tesisleri
✅ Deiyonizasyon Sistemleri Öncesi
✅Plastik Sanayi
✅ İlaç Sanayi

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Ozon Jeneratörü

      Bakteriyolojik arıtımın sorunsuz ve kesin çözümlerinden iyi yöntemdir. Suya ozon gazı verilerek su içerisindeki bakteriler dezenfekte edilir. Bu sırada oluşan ozon gazı tesisatta korozyona sebep olmaması için degazör sistemi

  • Sıcak Su Kimyasalları

    Depozit ve korozyon inhibitörleri ✅Kapalı devre sıcak su sistemleri için kireç ve korozyon oluşumu önleyici✅Active 025✅Active 026✅Active 0 ISO Belgemiz VarEn Tecrübeli ŞirketYüksek Hizmetler SunuyoruzDuyarlı ve Saygılı Nasıl YaparızAynı temel ilkeler

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?