Ultraviyole Sistemleri

 

 

Ultraviole lambaları yaydıkları mor ötesi ışınlar yoluile her türlü suda bulunabilecek mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz duruma getirirler.
Paslanmaz çelik bir ışın odası içersinde bulunan UV lambaları ayrıca bir quartz kılıf ile korunmuştur. Su paslanmaz çelik ışın odasının içinden geçerken uv lambalarının yaydığı mor ötesi ışına maruz kalır ve böylece suyun tam bir dezenfeksiyonu sağlanmış olur.
Mikroorganizmalar üzerindeki etki gücü %99,99 olup, suya herhangi bir kimyasal enjeksiyonu ve suda daha sonrasında olabilecek serbest kimyasal oluşturmadığı için özellikle içme sularında en etkili ve en çok tercih edilen mikrobiyolojik arıtım ünitesidir.
Ultraviolenin etki gücünün tam olması için suda askıda katı maddelerin olmaması gerekmektedir. Bunun için mutlaka iyi filtrasyon yapılması öngörülür. Uygulama alanı ise depo sonrası ve suyun bekleme devresine girmemesi gerekmektedir.
UV lambanın içinde bulunduğu ışın odasının paslanmaz çelik olması çok üstün bir özellik olup, UV ışınlarının zamanla plastik malzeme üzerinde son derece tahrip edici mikrobiyolojik arıtımın güvenilir olmasını engellemektedir.

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Ultraviyole Sistemleri

       Ultraviole lambaları yaydıkları mor ötesi ışınlar yoluile her türlü suda bulunabilecek mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz duruma getirirler.Paslanmaz çelik bir ışın odası içersinde bulunan UV lambaları ayrıca bir quartz

  • Yumuşatma Sistemleri

    TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ✅Tandem Softening Systems• Maksimum 200 m³ / h Kapasite✅Tam Otomatik Çalışma✅Etkin Yumuşatma✅Düşük Enerji Tüketimi✅ Kaliteli Reçine✅ Ekonomik Sistem Maliyeti✅Minimum BakımTANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİYumuşatma: Sudaki kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sebep olduğu sertliğin,

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?