Ultraviyole Sistemleri

 

 

Ultraviole lambaları yaydıkları mor ötesi ışınlar yoluile her türlü suda bulunabilecek mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz duruma getirirler.
Paslanmaz çelik bir ışın odası içersinde bulunan UV lambaları ayrıca bir quartz kılıf ile korunmuştur. Su paslanmaz çelik ışın odasının içinden geçerken uv lambalarının yaydığı mor ötesi ışına maruz kalır ve böylece suyun tam bir dezenfeksiyonu sağlanmış olur.
Mikroorganizmalar üzerindeki etki gücü %99,99 olup, suya herhangi bir kimyasal enjeksiyonu ve suda daha sonrasında olabilecek serbest kimyasal oluşturmadığı için özellikle içme sularında en etkili ve en çok tercih edilen mikrobiyolojik arıtım ünitesidir.
Ultraviolenin etki gücünün tam olması için suda askıda katı maddelerin olmaması gerekmektedir. Bunun için mutlaka iyi filtrasyon yapılması öngörülür. Uygulama alanı ise depo sonrası ve suyun bekleme devresine girmemesi gerekmektedir.
UV lambanın içinde bulunduğu ışın odasının paslanmaz çelik olması çok üstün bir özellik olup, UV ışınlarının zamanla plastik malzeme üzerinde son derece tahrip edici mikrobiyolojik arıtımın güvenilir olmasını engellemektedir.

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Ozon Jeneratörü

      Bakteriyolojik arıtımın sorunsuz ve kesin çözümlerinden iyi yöntemdir. Suya ozon gazı verilerek su içerisindeki bakteriler dezenfekte edilir. Bu sırada oluşan ozon gazı tesisatta korozyona sebep olmaması için degazör sistemi

  • Ön İşlem Kimyasalları

    ISLATICILAR    NOTRAWET ABS CONC: Çok çeşitli sıcaklıklarda çalışan, hem çektirme hem de kontinü prosesler izçin tasarlanmış yüksek konsantrasyonlu noniyonik ıslatıcı.NOTRAWET NA CONC: Geniş bir sıcaklık aralığında çalışan, düşük köpüklü, mükemmel ıslatma

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?