Ön İşlem Kimyasalları

ISLATICILAR   

 NOTRAWET ABS CONC: Çok çeşitli sıcaklıklarda çalışan, hem çektirme hem de kontinü prosesler izçin tasarlanmış yüksek konsantrasyonlu noniyonik ıslatıcı.

NOTRAWET NA CONC: Geniş bir sıcaklık aralığında çalışan, düşük köpüklü, mükemmel ıslatma özelliğine sahip çok yönlü noniyonik ıslatma maddesidir.

NOTRAWET FT CONC: Düşük köpük özelliğine sahip ağartma ve pişirme işlemlerine uygun kon­ santre ıslatıcı ve yağ sökücü madde.

NOTRAWET RW: Kontinü boyamada çok etkili bir seri ıslatıcıdır, bobin ve levent boyama pros­ eslerinde akışı iyileştirir.

NOTRAWET ASW: Anyonik bir ıslatma ve temizleme maddesi, haşıl sökme, kier kaynatma ve alkali pişirme gibi çok çeşitli tekstil hazırlama ve ağartma işlemlerinde kullanılabilir.

NOTRAWET WDA: Mükemmel köpük giderme özelliklerine sahip yüksek konsantrasyonlu hava giderici  ve penetrasyon hızlandırıcı.

DETERJANLAR (YAG SÖKÜCÜLER)    

NOTRACLEAR DLC: Silikon, vaks, gres ve hidrokarbon lekelerinin çıkarılmasında kullanılan hem asit hem de alkaliye dayanıklı yağ sökücü.

NOTRACLEAR FN: Mükemmel ıslatma, emülsifiye etme ve yıkama etkisine sahiptir. Tekstil ön terbi­ ye, boyama ve terbiye işlemlerinde, geniş bir pH aralığında kullanılabilir

İYON TUTUCULAR (KOMPLEKS YAPICILAR)

 NOTRAQUEST PSA-40: Koruyucu kolloid özellikleri ile dispersiyon ve kompleks oluşturma özel­ liklerini birleştiren konsantre bir iyon tutucu ajandır.

NOTRAQUEST PSA-20: Koruyucu kolloid özellikleri ile dispersiyon ve kompleks oluşturma özel­ liklerini birleştiren güçlü bir iyon oluşturucu ajandır.

NOTRAQUEST FOS: Proseslerin alkali ön terbiyesi, ağartılması ve boyanması için kullanılan iyon tutucu ve kompleks yapıcı bir ajandır.

PEROKSİT  STABİLİZATÖRLERİ

 NOTRASTAB KS CONC: Selülozik iplik ve kumaşların hem kontinü hem de çektirme proseslerinde peroksit ağartma işlemleri için kullanılan, konsantre ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik peroksit stabilizatörüdür.

NOTRASTAB KS: Selülozik iplik ve kumaşların kontinü ve çektirme proseslerinde peroksit ağartma işlemleri için kullanılan, tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik peroksit stabilizatörü

NOTRASTAB EXP CONC: Konsantre ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik peroksit stabilizatörü, selülozik iplik ve kumaşların çektirme kasar prosesinde işlemlerinde kullanılır.

NOTRASTAB EXP: Tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik peroksit stabilizatörü, selülozik iplik ve kumaşların çektirme kasar  işlemlerinde için kullanılır

 

ENZİMLER

NOTRAZYME PiL: Tüy dökücü enzim, kumaşların dokunuşunu ve görünümünü iyileştirir ve tüylenme eğilimini kalıcı olarak azaltır. Özellikle pamuk, keten, viskon veya liyoselden yapılmış selülozik ku­ maşların terbiye işlemleri için uygundur.

NOTRAZYME PiLCONC: Konsantre, tüylenme önleyici enzim, kumaşın dokunuşunu ve görünümünü iyileştirir, tüylenme eğilimini kalıcı olarak azaltır. Özellikle pamuklu, keten, viskoz ve liyosel ku­ maşların terbiyesi için uygundur.

NOTRAZYME NTR: Bir sıvı katalaz enzimidir . Kasar sonunda banyoda kalan hidrojen peroksidi gidermek için tek özel olarak geliştirilmiştir ve boyama öncesi son hazırlığı iyileştirir.

NOTRAZYME 250 F:  Bir  sıvı katalaz enzimidir.  Kasar sonrası banyoda kalan  hidrojen  peroksi­  di gidermek için tekstil uygulaması için özel olarak geliştirilmiştir ve boyama öncesi son hazırlığı iyileştirir.

 

 NÖTRASİTLER

NOTRACID SAM: Asitleme, tamponlama, kompleks oluşturma ve dispersiyon özelliklerine sahip organik bir pH düzenleyicidir, yaygın olarak polyester ve polyester karışımının atmosferik ve HT koşullarında dispers boyalarla boyamada kullanılır.

NOTRACID ANL: Asitleme, tamponlama, kompleks oluşturma ve dispersiyon özelliklerine sahip organik bir pH düzenleyicidir, yaygın olarak polyester ve polyester karışımının atmosferik ve HT koşullarında dispers boyalarla boyamada kullanılır.

NORACID NN-D: Asitleme, tamponlama, kompleks oluşturma ve dispersiyon özelliklerine sahip organik bir pH düzenleyicidir, yaygın olarak polyester ve polyester karışımının atmosferik ve HT koşullarında dispers boyalarla boyamada kullanılır.

 

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Ön İşlem Kimyasalları

    ISLATICILAR    NOTRAWET ABS CONC: Çok çeşitli sıcaklıklarda çalışan, hem çektirme hem de kontinü prosesler izçin tasarlanmış yüksek konsantrasyonlu noniyonik ıslatıcı.NOTRAWET NA CONC: Geniş bir sıcaklık aralığında çalışan, düşük köpüklü, mükemmel ıslatma

  • Endüstriyel Temizlik Kimyasalları

    Buhar Kazanı Temizlik KimyasallarıActive 405 : Buhar kazanı kireç ve korozyon temizleyici ürünActive 410 : Buhar kazanı alt yüzeyinde çamur ve birikinti temizleyici ürün Soğutma Kulesi Temizlik KimyasallarıActive 550 : Soğutma

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?