Kum Filtresi&Aktif Karbon Filtre

 

 

 

Kum Filtresi

✅Maksimum 35 m³ / Kapasite
✅Tam Otomatik Çalışma
✅Etkin Filtrasyon
✅ Düşük Enerji Tüketimi
✅ Kaliteli ve Ekonomik Filtrasyon Malzemesi
✅Ekonomik Filtrasyon ✅Malzemesi
✅Minimum Bakım

FİLTRASYON SİSTEMLERİ

RE KF serisi tam olarak otomatik tortu ve aktif katbon filtreleri: içme, kullanma ve proses suyu hazırlama sistemlerinde, suda bulunabilecek tortuyu, askıda katı maddeleri, kötü tat ve kokuları gidermek için kullanılırlar. KF-AC-AD serisi filtreler Standart üniteler yanında işletme koşuluna ve uygulamaya özel olarak da dizayn edilebilirler. KF-AC-AD serisi filtreler, %100 korozyona dayanıklı olarak imal edilmiş, yüksek performanslı (FRP) komposit fiberglas tanklardan oluşur.

Tankların iç yüzeyi kimyasallara karşı dayanıklıdır. KF-AC serisi filtreler 10 mikrona kadar tortuları giderebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Sistemlerde servis ve geri yıkama işlemleri otomatik yapılarak, 35m³ / saat’e kadar kapasitede su ihtiyacı karşılanır. Filtrasyonda kullanılan tüm filtre malzemeleri Quartz, Antrasit, Birm, Aktif Karbon ve Fitler Ag Dünya Gıda Normlarına uygun olarak seçilmiştir.

 

AKTİF KARBON FİLTRE

Suda bulunan organik maddeler, suyun içersinde tat, koku ve renk olarak açığa çıkar.Özelliklede klasik dezenfeksiyon yöntemlerinden biri olan sodyumhipoklorit (klor) suda serbest halde bulunur. Ya da açık alanlardan sızabilecek ilaçlar, tarım ilaçları, asbest vb. organik maddeler her an suya karışabilecek şekildedir. Bu çok önemli tehlikeleri önlemek amacı ile aktif karbon filtreleri kullanılması gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen organik bileşikler AKTİF KARBON malzemenin yüzeyinde tutularak adsorbsiyon işlemi ile giderilmektedir.
Hindistan cevizinin yüksek ısılı fırınlarda yakılarak elde edilen AKTİF KARBON organik maddelerin adsorbsiyonu için mükemmel bir malzeme olup , fiberglass gövdenin içine uygulanarak otomatik ters yıkama düzeneği ile rejenerasyonu sağlanmaktadır.

Böylece AKTİF KARBON filtreden çıkan su, organik maddelerinden arındırılmış, renksiz, kokusuz berrak bir şekilde olacaktır.

  • ISO Belgemiz Var

  • En Tecrübeli Şirket

  • Yüksek Hizmetler Sunuyoruz

  • Duyarlı ve Saygılı

Nasıl Yaparız

Aynı temel ilkeler tarafından yönlendiriliyoruz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam edin. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir kültür yarattık

Güveni teşvik eden bir kültür yarattık ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmamız İçin Bizimle İletişime Geçin.

Other Services

  • Boya Baskı Kimyasalları

    DİSPERGATÖRLERNOTRADIS PES: Poliester, poliester karışımları ve asetatlarının dispers boyar maddelerle boyanmasında kullanılan köpürmeyen bi dispersiyon ajanı.NOTRADIS PES POWDER: Poliester, poliester karışımları ve asetatlarının dispers boyar maddelerle boyanmasında kullanılan toz form

  • Ön İşlem Kimyasalları

    ISLATICILAR    NOTRAWET ABS CONC: Çok çeşitli sıcaklıklarda çalışan, hem çektirme hem de kontinü prosesler izçin tasarlanmış yüksek konsantrasyonlu noniyonik ıslatıcı.NOTRAWET NA CONC: Geniş bir sıcaklık aralığında çalışan, düşük köpüklü, mükemmel ıslatma

SOHBET
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?